home
Doneaza Online!
Depozitele CeRe
Intra in cont
Intra in cont si poti participa la site-ul CeRe
Nu ai cont?
Newsletter CeRe
Sunt de acord sa primesc mailuri CeRe

Echipa

modificat miercuri, 24 august 2016

Echipa

Oana Preda - Director executiv
oana@ce-re.ro

Florina Presadă - Coordonator Proiecte
florina@ce-re.ro

Lavinia Chiburţe - Coordonator Proiecte
lavinia@ce-re.ro

Silvia Boeriu - Coordonator Comunicare & Relatii Publice
silvia@ce-re.ro 

Ionuț Codreanu - Coordonator Comunicare Online
Ionut.codreanu@ce-re.ro

Flavia Preda - Coordonator Proiecte
flavia@ce-re.ro

Nicoleta ChiritaOrganizator Comunitar & Coordonator Proiecte
nicoleta@ce-re.ro

Ana Marinescu – Manager Financiar
ana@ce-re.ro

Elena Buruiană – Asistent Manager
elena@ce-re.ro

Magda Cristescu – Asistent Manager
magda@ce-re.ro

Vlad Cătună - Organizator Comunitar & Coordonator proiecte
vlad@ce-re.ro

Iustina NeaguOrganizator Comunitar & Coordonator strangere de fonduri
iustina@ce-re.ro

FOTO echipă

 

Birou CeRe:
cere@ce-re.ro

 

Voluntari

Alexandra Armean, Alexandra Duță, Alexandra Stoica, Anca Tureac, Andreea Mănescu, Andrei Mehedinţu, Damaris Alexandra Zamfir, Daniela Mois, Doina Stefanescu, Alina Bogdan, Dragoş Ilioiu, Elena Bunoara, Elena Dumitru, Elisabeta Toma, Georgiana Niţulescu, Ionela Neculăeşi, Irina Bota, Irina Ioancea, Lavinia Marica, Loredana Dinu, Mihaela Ene, Monica Sirbu, Roxana Radu, Silvia Ceauşu, Silvia Ştefănucă, Sinziana Poiană, Victoria Nedelciuc, Diana Druga, Teodora Terciu, Irina Zamfirescu

Consiliu Director

Mircea Toma, Sorina Bunescu, Vintila Mihailescu

RSS . © CeRe 2008-2018    Termeni si conditii     Politica de securitate